ZASŁONY OLSZTYN

Niewątpliwie zasłony to jeden z tych elementów okna, które dopiero w połączeniu z firankami tworzą komplet. I choć jak niektórzy dekoratorzy wnętrz twierdzą, zasłony powoli odchodzą do lamusa, to mimo wszystko możemy spotkać się z różnymi wariacjami na ich temat.

Zalety zasłon:

– odpowiednia długość- zasłony mogą stanowić piękną dekorację okna odpowiednio upięte będą dodawały elegancji oknom,

– zasłaniają mankamenty- zasłony mogą w prosty sposób zmienić wygląd pomieszczenia, ukryć jego mankamenty,

– mogą wyeksponować okno- odpowiednie materiały sprawiają, że zasłony uwydatniają widok za oknem, podkreślając jego wygląd,

Sekret zasłon leży w ich odpowiednim drapowaniu. Najczęściej stosuje się marszczenie tzw. ołówkowe czyli drapowanie w równych odstępach zgodnie z najnowszymi trendami, które proponują styl rustykalny i etniczny bazujący na naturalności. Innym pomysłem na zasłony są szelki i troczki za pomocą, których możemy związać zasłonę w dowolnym jej punkcie.
Zasłony wcale nie muszą się kojarzyć z przeszłością. Mogą być modnym akcentem okna, dodającym elegancji i stylu pomieszczeniu.

Najpiękniejsze zasłony w Olsztynie

Salon Firmowy Olsztyn ma w swojej ofercie zaciemniające i dekoracyjne zasłony. Olsztyn to siedziba naszego sklepu – zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej kolekcji zasłon, firan, rolet, rolet rzymskich. Doradzimy, dobierzemy odpowiedni rodzaj zasłon dla Twojego domu! Aranżacje wykonujemy bezpłatnie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu