ROLETY RZYMSKIE OLSZTYN

Rolety rzymskie to alternatywa dla żaluzji i firanek

Coraz częściej dekoratorzy wnętrz wykorzystują rolety rzymskie okienne na wymiar jako funkcjonalne ozdoby okien, które są nie tylko estetyczne ale mogą spełniać wiele roli. 

Rolety rzymskie mogą być wykonywane z różnych rodzajów materiałów, jednak im bardziej lekka konstrukcja tym większa szansa na to, że ułożą się tak jakbyśmy tego chcieli. Najczęściej rolety rzymskie są produkowane z tkanin syntetycznych, lnianych czy bawełnianych. Możemy wybrać także żakard czy organtynę jeśli chcemy by nasze rolety były bardziej eleganckie i dekoracyjne.

Popularność rolet rzymskich

Coraz częściej klienci wybierają rolety rzymskie ze względu na ich funkcjonalność. Łączą w sobie zalety firanek i żaluzji:

– możemy wybrać dowolny wzór a także rodzaj tkaniny,

– mogą chronić przed słońcem w zależności od stopnia przepuszczalności,

– ich barwy mniej blakną,

– mogą być prane w temp. 30 stopni- łatwo zadbać o ich czystość,

– mechanizm podwijający sami regulujemy,

– chronią przed wilgocią i zimnem.

Rolety rzymskie to dobre rozwiązanie dla kuchni. Łatwo usuniemy wszystkie zabrudzenia rolety a jej wygląd nie zmieni się.
Jeśli jesteś zainteresowany wyborem rolet rzymskich lub chcesz coś zmienić w swoim domu – zajrzyj do naszego salonu w Olsztynie. Rolety rzymskie, które posiadamy to produkty wykonane z wysokiej jakości tkanin, trwałe i eleganckie.

Najładniejsze rolety rzymskie – Studio Firanowe Olsztyn

Zapraszamy do sklepu w Olsztynie- dobierz najlepsze rolety rzymskie dla Twojego domu!

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu