ROLETY DACHOWE

Wybór rolet do okien dachowych jest trudniejszy niż dopasowanie rolet do tradycyjnych okien pionowych. Rolety dachowe muszą znaleźć zastsowanie nie tylko w popularnych oknach dachowych stosowanych na poddaszach użytkowych, ale również w świetlikach i innych pochyłych przeszkleniach. Materiały do rolet dachowych muszą być bardziej odporne na działanie promieni słonecznych i być mniej przepuszczalne.

Rolety dachowe oferowane przez Studio Firanowe to profesjonalne urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie. Dzięki zastsowaniu specjalnych mechanizmów, rolety funkcjonują prawidłowo przy różnym nachyleniu i zatrzymują się w dowolnym położeniu.

Rolety dachowe, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie szczelnie przylegają do okna, co zapobiega przenikaniu promieni świetlnych do wnętrza. Rolety do okien dachowych są bardziej narażone na działanie promieni UV, dlatego do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, dzięki czemu rolety zachowują intensywny kolor przez wiele sezonów. Szczególnie polecane są materiały ogumione, które nie tylko zaciemniają pomieszczenie, ale w okresie letnim obniżają temperaturę panującą w pokoju.

Jeżeli posiadają Państwo poddasze użytkowe i chcecie, aby rolety okienne były nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne, zapraszamy do skorzystania z oferty Studia Firanowego.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu