Aktualnie znajdujesz się na: OfertaZasłony

Zasłony

 • Niewątpliwie zasłony to jeden z tych elementów okna, które dopiero w połączeniu z firankami tworzą komplet. I choć jak niektórzy dekoratorzy wnętrz twierdzą, zasłony powoli odchodzą do lamusa, to mimo wszystko możemy spotkać się z różnymi wariacjami na ich temat. 

  Zalety zasłon:

  • odpowiednia długość- zasłony mogą stanowić piękną dekorację okna odpowiednio upięte będą dodawały elegancji oknom,
  • zasłaniają mankamenty- zasłony mogą w prosty sposób zmienić wygląd pomieszczenia, ukryć jego mankamenty,
  • mogą wyeksponować okno- odpowiednie materiały sprawiają, że zasłony uwydatniają widok za oknem, podkreślając jego wygląd,

  Sekret zasłon leży w ich odpowiednim drapowaniu. Najczęściej stosuje się marszczenie tzw. ołówkowe czyli drapowanie w równych odstępach zgodnie z najnowszymi trendami, które proponują styl rustykalny i etniczny bazujący na naturalności. Innym pomysłem na zasłony są szelki i troczki za pomocą, których możemy związać zasłonę w dowolnym jej punkcie.
  Zasłony wcale nie muszą się kojarzyć z przeszłością. Mogą być modnym akcentem okna, dodającym elegancji i stylu pomieszczeniu.

  Najpiękniejsze zasłony w Olsztynie

  Salon Firmowy Olsztyn ma w swojej ofercie zaciemniające i dekoracyjne zasłony. Olsztyn to siedziba naszego sklepu – zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej kolekcji zasłon, firan, rolet, rolet rzymskich. Doradzimy, dobierzemy odpowiedni rodzaj zasłon dla Twojego domu! Aranżacje wykonujemy bezpłatnie.